ورود به سیستم برای دانشجویان  والدین  ورود به سیستم برای    ورود به سیستم برای کارکنان   راهنمای سیستم ورود به سیستم
  اداره تعالی فرهنگی مرکز مشاوره اداره تربیت بدنی اداره تغذیه اداره رفاه اداره خوابگاه ها امور دانشجویی  
جزئیات خبر
 
عنوان خبر : کاهش اجاره بهاي خوابگاه هاي دانشجويي

متن :

 

فراهاني خبر داد:

اجاره‌بهاي خوابگاه‌هاي دانشجويي دانشگاه‌هاي علوم پزشکي کاهش يافت

معاون فرهنگي و دانشجويي وزير بهداشت از بازگشت نرخ اجاره‌بهاي خوابگاه‌هاي دانشجويي دانشگاه‌هاي علوم پزشکي به قيمت سال گذشته البته با احتساب افزايش حدود 15درصد خبر داد.

به گزارش مفدا، دکتر محمدرضا فراهاني در بخشي از نشست فعالان رسانه‌اي شعب دانشگاهي «مفدا» که چهارشنبه 18 بهمن ماه در وزارت بهداشت برگزار شد، با اعلام اين خبر افزود: رتبه‌بندي و آناليز خوابگاه‌هاي دانشجويي دانشگاه‌هاي علوم پزشکي انجام شده است و نتايج آن در آينده نزديک اعلام مي‌شود.

وي با اشاره به تقاضاي دانشجويان از ابتداي سال تحصيلي جاري مبني بر تجديدنظر در اجاره‌بهاي خوابگاه‌هاي دانشجويي افزود:  اين تعرفه که از ابتداي امسال به دلايل گوناگون افزايش زيادي پيدا کرده بود، به قيمت‌هاي سال گذشته با احتساب حدود 15 درصد افزايش به نسبت سال قبل تغيير کرد.

گفتني است امسال افزايش بهاي خوابگاه‌هاي دانشجويي دانشگاه‌هاي علوم پزشکي کشور توسط صندوق رفاه دانشجويان افزايش زيادي يافته بود که اعتراضات دانشجويي زيادي را در پي‌ داشت. پس از آن معاون فرهنگي و دانشجويي وزارت بهداشت قول داده بود که اين افزايش بها اجاره بها تعديل خواهد شد که با اعلام امروز دکتر فراهاني اجاره بهاي خوابگاه در ترم گذشته و ترم آتي بر مبناي قيمت سال گذشته اصلاح مي‌شود.

     
تاریخ ارسال : 23 بهمن سال 1396
 
فرستنده : طيبي
     
 
تعداد مشاهده : 184
 
   

مهمترین پیوندها